Відбулася зустріч Президента Світового Конгресу українських юристів Валерія Євдокимова з Генеральним Секретарем Європейського Інституту Омбудсмана Джозефом Зігеле

04 грудня 2019 року відбулася зустріч  Президента Світового Конгресу українських юристів, Президента Всесвітнього юридичного альянсу, Віце-президента Міжнародного Парламенту співробітництва, миру та безпеки  Валерія Євдокимова з Генеральним Секретарем Європейського Інституту Омбудсмана Джозефом Зігеле, який перебував в Україні з робочим візитом.

В ході зустрічі Валерій Євдокимов поінформував високого гостя про пріоритетні напрямки діяльності Світового Конгресу українських юристів у сфері захисту прав і свобод людини.

Також відбувся обмін думками щодо проблем дотримання прав людини в Україні в сучасних умовах, відновлення миру, розвитку системи національних правозахисних інститутів в країнах Європи,  а також інтеграції в українське законодавство міжнародних стандартів у галузі прав людини.

По завершенню зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю між Світовим Конгресом українських юристів та Європейським Інститутом Омбудсмана.