Ревізійна комісія

 • Чернобай Олег Валерійович

  Голова Ревізійної комісії

  Адвокат, керуючий партнер Адвокатського бюро “Юридична компанія “Чернобай та Партнери” з 2020 року. З 1996 по 2010 роки працював провідним спеціалістом-юрисконсультом Правничої фірми “Юріс” та Патентно-юридичної фірми “Пахаренко і партнери”. У 1998 році отримав Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю і з того часу здійснює також приватну адвокатську практику. У лютому 2010 року заснував Товариство з обмеженою відповідальністю “Юридична компанія “Чернобай та партнери”, де обіймав посаду генерального директора до 2020 року.

 • Сухомлинова Наталія Іванівна

  Член Ревізійної комісії

  Працювала на посадах в правоохоронних органах, підприємствах державного та приватного сектору економіки, здійснювала викладацьку діяльність в Фінансово-правовому коледжі. Юридичний стаж більше 20 років. Наразі здійснює адвокатську діяльність. Пріоритетні напрямки здійснення адвокатської діяльності — захист у кримінальних справах, цивільне, трудове, сімейне, адміністративне право.

 • Клапчук Федір Петрович

  Член Ревізійної комісії

  З 2004 року директор спільно заснованого ТОВ «Четвертий Рим», яке надавало переважно рекламні та юридичні послуги. В кінці 2005 року за рішенням Київської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. З 2005 по 2007 роки працював на посадах юрисконсульта та старшого юрисконсульта низки комерційних та юридичних компаній. З 2007 по