Історія успіху члена Керівної Ради Світового конгресу українських юристів Катерини Коваль

Весна – завжди символізує початок прекрасного, сонячного, натхненного.

В продовження «INSPIRING WOMEN» історія успіху члена Керівної Ради  Світового конгресу українських юристів, члена комісії з судової реформи СКУЮ Катерини Коваль.

За знаком зодіаку Катерина Коваль – Риба.

Представниці цього знаку вірять в доброту оточуючих, тому їх демократичність і патріотичні почуття досягають високого рівня в житті.

Рухатися вперед та домагатися високих результатів представницям цього знаку допомагає зібраність, терпіння і здатність ставити інтереси суспільства і держави вище своїх власних.

Катерина Коваль закінчила юридичний факультет Одеського державного університету ім. Мечникова.   

Є магістром державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Практичну діяльність у сфері права Катерина Петрівна розпочала з 1994 року на посаді юриста ВК «Олена».

З 1996 р. по 1998 р. працювала помічником адвоката Приморської юридичної консультації м. Одеси.

З 1998 р. по 2000 р. начальником відділу кадрів, спецроботи та захисту інформації ДПІ в Іллічівському районі м. Одеси.

З 2000 р. по 2006 р. начальником юридичного департаменту ТОВ «Маски». Адвокат.  Свідоцтво № 2229 на право зайняття адвокатською діяльністю Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

З 2006 р. по 2007 р. Генеральний директор ТОВ «Міжнародна юридична служба «МЮРС».

З 2007 р. і до сьогодні є першим заступником Голови Союзу юристів України

Член кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва;

З 2010 р. по 2012 р. член Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури при Кабінеті Міністрів України;

Голова Наглядової Ради Міжнародного благодійного фонду юристів України

З 2012 р. – член робочої групи з удосконалення законодавства про безоплатну правову допомогу при Міністерстві юстиції України;

Член громадської ради при Міністерстві юстиції України; член підгрупи з   громадської експертизи діяльності Мінюсту та громадської антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів.

Член громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України; член комітету планування діяльності ГР та моніторингу нормативно-правових актів з питань протидії корупції і організованій злочинності.

Член громадської ради при Державній реєстраційній службі України;

Член Президії Третейської палати України;

З 2012 р. – заступник Голови Національної асоціації адвокатів України та Ради адвокатів України.

Член Адвокатського об’єднання “Міжнародна правова допомога”.

Член робочої групи при Міністерстві юстиції України з питань реформування адвокатури.

З 17.09.2020 р представник  Верховної Ради України в складі комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

На сьогоднішній день Катерина Коваль є головою комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Коваль К.П. має бездоганну ділову репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет, а також значний досвід діяльності у сфері запобігання або протидії корупції.

Катерина Петрівна є учасником робочих груп з підготовки законопроектів,  розпоряджень та постанов органів самоврядування. Учасник спільних з міжнародними правовими організаціями проектів щодо вдосконаленню законодавства України, сприянню проведення судово-правової реформи в Україні, реформи адвокатури та антикорупційної політики.

Брала активну участь у розробці законопроектів нормативних актів: Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Науково–практичного коментаря  Цивільного процесуального Кодексу України.

Коваль К.П. займає активну, соціально орієнтовану життєву позицію. Бере участь у публіцистичній діяльності. Має близько 20 публікацій у найвідоміших юридичних виданнях України.

У професійній діяльності Коваль К.П. широко використовує судову практику, вивчає зарубіжний досвід законотворення, є активним учасником міжнародних, всеукраїнських наукових та науково-практичних конференцій, круглих столів, наукових семінарах та інших заходів, де підвищує рівень своїх наукових знань та практичних навичок в кращих наукових та навчальних закладах і державних установах України та інших держав.

За час своєї професійної діяльності неодноразово отримувала численні нагороди, відзнаки та подяки.

Крім того, Катерина Петрівна є надзвичайною щирою, відкритою, доброзичливою, талановитою та мудрою жінкою.

Світовий конгрес українських юристів пишається, що такі красиві, ініціативні, високопрофесійні жінки є членами Керівної Ради СКУЮ