Президент ГС “Світовий конгрес українських юристів” взяв участь в урочистостях з нагоди 25-річчя Київського університету права НАН України

Президент ГС «Світовий конгрес українських юристів», ректор Національної школи суддів України, доктор юридичних наук, заслужений юрист України – Микола Васильович Оніщук взяв участь в урочистостях з нагоди 25-річчя Київського університету права Національної академії наук України.

М.В. Оніщук є багаторічним партнером та «Почесним професором Київського університету права НАН України».

Київський університет права Національної академії наук України є вищим навчальним закладом державної форми власності, що перебуває у віданні Національної академії наук України, яка є засновником Університету.

Основною метою освітньої та наукової діяльності є підготовка висококваліфікованих та конкурентоспроможних на національному та міжнародному рівні фахівців для наукових та освітніх установ, органів державної влади та організацій.

Надзвичайно важливо, що вже протягом багатьох років КУП НАН приділяє величезну увагу розвитку міжнародних зв’язків та провадженню міжнародної діяльності в галузі освіти, науки, спорту, мистецтва і культури.

М. В. Оніщук передав колективу КУП НАН найщиріші вітання та побажання творчої наснаги та успіхів з тим щоб професіоналізм, значний творчий та інтелектуальний потенціал слугував у справі підготовки майбутніх юристів.