Привітання з Днем працівників суду!

 

Шановні судді та працівники судів!

Щиро вітаю вас з професійним святом

Днем працівників суду!

За нинішніх непростих умов, коли наша Держава прямує тернистим шляхом розбудови правового громадянського суспільства, національна судова система привертає особливо пильну увагу Української громадськості, політиків та наших міжнародних партнерів. Це природно, адже створення дієвої системи правосуддя, яка гарантує надійний захист прав і свобод людини, наближення вітчизняного судочинства до європейського рівня, є пріоритетним напрямом демократичних реформ в Україні.

Зміцнення і піднесення авторитету судової гілки влади в Україні прямо пов’язане із постаттю судді, його професіоналізмом та людяністю. Почесна й нелегка місія служіння Правосуддю вимагає від суддів і працівників судів високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей – честі, гідності, відданості справі й наполегливості.

З успішною реалізацією цього стратегічного завдання українські громадяни пов’язують сподівання  на побудову справжньої правової держави, де гарантовано забезпечуються принципи Верховенства Права і Справедливості.

Від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, людського щастя, благополуччя, творчої наснаги та нових  успіхів і здобутків на ниві служіння Людині і Закону. Нехай всі Ваші масштабні плани успішно реалізуються на благо Українського народу!    

 

З повагою,       

Президент Світового Конгресу українських юристів,
Президент Всесвітнього юридичного альянсу,
Віце-президент Міжнародного парламенту
співробітництва, миру та безпеки                                                                                    Валерій Євдокимов