Привітання з нагоди професійного свята — Дня юриста!

Шановні колеги – юристи!

Дорогі співвітчизники!

Від імені Світового Конгресу українських юристів та Всесвітнього юридичного альянсу прийміть щирі вітання з професійним святом

– Днем юриста!

Юристам належить провідна роль у процесах державотворення, формування в суспільстві правової культури, відстоювання прав і свобод людини. Така почесна й відповідальна місія вимагає належного рівня освіти, знань й досвіду, а також відданості справі, наполегливості, честі й гідності.

Це має особливе значення за нинішніх надзвичайно складних умов, коли  триває докорінне реформування усієї  правової системи країни. Наші громадяни пов’язують свої сподівання на краще життя, на гарантоване забезпечення конституційних прав і свобод саме з успіхом цих реформ, з кардинальним підвищенням ефективності роботи державних і самоврядних правозахисних інституцій.

Щиро бажаю вам, шановні колеги, виправдати такі сподівання наших співвітчизників. Дякую кожному за віддану працю, зичу міцного здоров’я, творчої енергії, сил і наснаги у нелегкій справі служіння Людині і  Закону, нових вагомих здобутків в ім’я правової Української Держави!

 

 

З повагою,

Президент Світового Конгресу українських юристів,
Президент Всесвітнього юридичного альянсу,
Віце-президент Міжнародного парламенту
співробітництва,  
миру та безпеки
                                                                                                                                                                                                                                Валерій Євдокимов