Сприяння професійній інтеграції молодих юристів шляхом реалізації принципу наступності поколінь

Напередодні професійного свята адвокатів України – Дня адвокатури –  відбулася зустріч Президента Світового конгресу українських юристів, Президента Всесвітнього юридичного альянсу, Віце-президента Міжнародного парламенту співробітництва, миру та безпеки Валерія Євдокимова та Голови громадської організації «Правозахисна ліга», адвоката Олександра Малюка.

Під час зустрічі Валерій Євдокимов наголосив, що світовий та вітчизняний досвід юридичних об’єднань доводить доцільність та необхідність підвищення рівня професійної консолідації юристів різних поколінь, з різним досвідом, з метою забезпечення реалізації важливого принципу «наступництва поколінь».

У свою чергу Олександр Малюк зазначив, що цінність такого принципу полягає у згуртованості та у підвищенні рівня кваліфікації молодих адвокатів, шляхом отримання безцінного досвіду професіоналів світового рівня.

По завершенню зустрічі Валерій Євдокимов привітав Олександра Малюка з наступаючим святом – Днем адвокатури та вручив йому нагороду Світового конгресу українських юристів – «Видатний юрист» як мотивацію відданності справі в ім’я справедливості, захисту прав і свобод людини та громадянина.