Відбулися VIII Збори Світового Конгресу українських юристів

22 грудня 2016р. у приміщенні Національної академії правових наук України відбулися чергові VIII Збори Світового Конгресу українських юристів (СКУЮ).

На Порядок денний Зборів були внесені такі питання:
1. Звіт Керівної Ради СКУЮ.
2. Звіт Ревізійної комісії СКУЮ.
3. Обрання президента та першого віце-президента СКУЮ.
4. Обрання Керівної Ради СКУЮ.
5. Обрання Ревізійної комісії СКУЮ.
6. Внесення змін до Статуту СКУЮ.
Із звітною доповіддю Керівної Ради СКУЮ виступив Президент Світового Конгресу українських юристів Валерій Євдокимов.
В обговоренні доповідей Керівної Ради і Ревізійної комісії взяли участь:
– Матьора М.І. – голова Київської обласної організації Союзу юристів України, який свого часу брав участь в роботі перших установчих зборів СКУЮ. Він наголосив на важливості залучення молодих правників до діяльності СКУЮ.
– Оніщук М.В. – Ректор Національної школи суддів України, який наголосив на необхідності заключення Меморандумів про співпрацю з вітчизняними і закордонними правничими об’єднаннями.
– Селіванов А.О. – постійний представник Верховної Ради України у Конституційному Суді України – закликав українських юристів діяти, з метою подолання правового нігілізму, що набув останнім часом загрозливих маштабів.

Збори затвердили звіти Керівної Ради і Ревізійної комісії СКУЮ.
Президентом СКУЮ делегати Зборів обрали Валерія Євдокимова. Першим віце-президентом обрано Миколу Васильовича Оніщука.
Голову Союзу юристів України Святослава Піскуна та перших заступників Голови Союзу Ніну Іванівну Карпачову і Катерину Петрівну  Коваль обрано до складу Керівної Ради СКУЮ.
Збори затвердили нову редакцію Статуту громадської спілки «Світовий Конгрес українських юристів», – відповідно до вимог чинного законодавства України.