Засідання оновленого складу Керівної ради СКУЮ

Шістнадцятого жовтня в Києві відбулося перше засідання оновленої Керівної ради громадської спілки “Світовий конгрес українських юристів”,  яке проходило під головуванням її новообраного Президента Миколи Оніщука – доктора юридичних наук, заслуженого юриста України, ректора Національної школи суддів України.

Під час засідання було обрано новий склад Керівної ради СКУЮ в кількості 37-ми осіб та призначено 10 віцепрезидентів, а також утворено 4 постійних комісії (з конституційних питань, правових реформ та розвитку громадянського суспільства; з питань судової реформи; з питань міжнародних відносин і міжнародного права; з питань розвитку юридичної науки, правничої освіти) та затверджено їх керівників.

Серед іншого, присутні обговорили питання щодо напрямків подальшої роботи СКУЮ, налагодження співпраці на міжнародному рівні між українськими правничими організаціями й окремими юристами в Україні та правничими спілками й національними об’єднаннями інших країн.

У ході засідання були розглянуті й інші важливі технічні питання, зокрема, щодо утворення Секретаріату СКУЮ та призначення його складу, затвердження Положення про нагороди і відзнаки громадської спілки тощо.

Додамо, що перереєстрація Міністерством юстиції України відповідних змін щодо роботи нового складу Світового конгресу українських юристів відбулася 11 вересня.