Анонс заходу: 17 червня 2021 р. Національний форум “Конституційна юстиція: виклики сьогодення та шляхи вирішення”

 

 АНОНС ЗАХОДУ 

Національний форум

“Конституційна юстиція: виклики сьогодення та шляхи вирішення”

Шановні колеги!

З нагоди 25-річчя ухвалення Конституції України Світовий конгрес українських юристів (М. Оніщук) спільно з Асоціацією суддів Конституційного Суду України (І. Домбровський) та Національною академією правових наук України (О. Петришин) ініціюють Національний форум: “Конституційна юстиція: виклики сьогодення та шляхи вирішення”.

Під час анонсованого заходу у форматах офлайн/онлайн відбудеться обмін думками з актуальних проблем розвитку конституційної юстиції на сучасному етапі в контексті європейського досвіду, у тому числі з питань удосконалення інституційних засад і підвищення ефективності процедурних практик Конституційного Суду України. До виступів запрошені народні депутати України, судді конституційних судів різних країн, провідні українські та іноземні науковці й фахівці в галузі конституційного права. За підсумками заходу буде опубліковано збірку доповідей.

З Програмою Форуму можна ознайомитись на цій сторінці.

Національний форум проводиться 17 червня 2021 року, початок о 9-30
у готелі Hyatt Regency Kyiv, вул. Алли Тарасової 5, м. Київ 

Для акредитації представників ЗМІ просимо надсилати свої дані пресслужбі на адресу press@nsj.gov.ua, тел. для довідок: (093) 646-13-92, контактна особа — Максим Іллюк.

Секретаріат Світового конгресу