Президент Світового конгресу українських юристів Микола Оніщук взяв участь у щорічному засіданні ЕPLO у складі делегації від України

9 вересня 2021 року на запрошення президента Європейської організації публічного права Спиридона Флогаітіса президент Світового конгресу українських юристів, доктор юридичних наук Микола Оніщук та віцепрезидент СКУЮ, декан факультету міжнародних відносин НАУ Юрій Волошин взяли участь у засіданні Ради Директорів ЄОПП в Леграні (Греція).

Серед ключових питань порядку денного засідання Ради Директорів є: розвиток, і перспективи управління ЄОПП, питання інституційної діяльності ЄОПП, проведення навчальних, наукових, освітніх, дослідницьких заходів тощо.

Європейська організація публічного права була створена 21 червня 2007 року як міжнародна організація метою діяльності якої є розповсюдження знань у галузі публічного права, включаючи, зокрема, національне, порівняльне та європейське публічне право, права людини, екологічне право, а також просування європейських цінностей через публічне право у всьому світі.

Сторони переконані, що спільне бачення ключових векторів демократичних та правових процесів у світі є запорукою успіху та подальшої співпраці.