Відбулося засідання Асамблеї Всесвітньої організації міжнародного співробітництва, миру та безпеки

2 травня 2018 року в Римі відбулося засідання Асамблеї Всесвітньої організації міжнародного співробітництва, миру та безпеки — Міжурядової організації держав, створеної для захисту миру і безпеки народів усіх країн світу. На прохання представників країн-учасниць на засіданні виступив Валерій Євдокимов — Президент Світового Конгресу українських юристів, Президент Всесвітнього юридичного альянсу, Віце-президент Всесвітньої організації міжнародного співробітництва, миру та безпеки.

Він поінформував присутніх про ситуацію, що склалася за останні кілька років у зв’язку з агресією проти України, про роль в конфліктах і ставлення до їх оцінки політичних сил і влади різних країн, зокрема, Сполучених Штатів Америки, країн Європейського Союзу, України, Російської Федерації.

Від імені юридичної спільноти один з найавторитетніших юристів світу закликав представників зацікавлених країн докласти всіх можливих зусиль, спрямованих на встановлення миру в Україні, неухильне дотримання всіма урядами і народами принципів Верховенства права і міжнародних законів, поваги до суверенітету будь-якої країни, підтримання миру і спокою на нашій планеті .

Валерій Євдокимов підкреслив, що незалежна Україна, як суверенна держава, член Організації Об’єднаних Націй, не дозволить перетворити себе на об’єкт маніпуляцій будь-яких зацікавлених країн, оскільки є повноправним суб’єктом міжнародних відносин і країною, яка активно бореться за безпеку і мир на землі.